www.KrawczykOpony.pl
Sklep Internetowy - www.TanieOponki.pl Opony pojedyncze
Strona główna O firmie Oferta handlowa Usługi Galeria Kontakt

O FIRMIE

     Firma powstała w 1985 roku, początkowo jako "Zakład Wulkanizacji Dętek i Wyważania Kół". Dziś nazwa ta powoduje uśmiech na twarzy i z rozrzewnieniem wspomina się tamte czasy i zapach a właściwie smród wulkanizowanej gumy.
     Na początku lat 90 do działalności typowo usługowej dołączył również handel detaliczny ogumieniem samochodowym. Przez ten okres firma swoją solidnością, rzetelnością oraz odpowiednim podejściem do handlu i usług ciężko pracowała ażeby wyrobić sobie dobra markę wśród klientów.
     Dzisiaj utwierdzamy się tylko w przekonaniu, ze było warto i wiemy że wybraliśmy odpowiednią drogę do budowania swojej własnej marki. Zadowolony Klient to cenny skarb dla firmy a my możemy poszczycić się dużą ilością swoich stałych i zadowolonych Klientów nawet takich którzy są z nami od początków istnienia firmy i pamiętają jeszcze czasy Syrenek, Nysek, Żuków, Dacii, Zastaw i innych cudów techniki z krajów Demokracji Ludowej.
     Pracujemy dla Państwa od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje oraz długoletnie doświadczenie w zakresie obsługi ogumienia samochodowego. W sezonie letnim i zimowym podczas wymiany opon letnich na zimowe i odwrotnie godziny otwarcia ulegają zmianie. Dla wygody naszych Klientów prowadzone są wówczas zapisy na konkretne terminy w celu uniknięcia czekania w długich kolejkach. Zapisy przyjmowane są tylko osobiście lub telefonicznie (0-61) 8204061.